fbpx

Приказ на сите 5 резултати

Изработени од гума, марка на ленти, крајно удобни, меки, деликатно профилирани . Чевли направени во Бразил од еколошки материјали и во еколошка технологија, се рециклираат. Моделите се совршени за секојдневна употреба во текот на летото.

20%
Sale

Летни Папучи

Rider Speed Graphics

1,190.00 ден
952.00 ден

20%
Sale

Летни Папучи

Rider Bay

1,690.00 ден
1,352.00 ден

Летни Папучи

CARTAGO DAKAR SLIDE AD

1,490.00 ден

Летни Папучи

CARTAGO DAKAR SLIDE AD

1,490.00 ден

-20%
Sale

Летни Папучи

Cartago Dakar Slide AD

1,490.00 ден 1,192.00 ден