fbpx

Лесните летни папучи совршено ќе одговараат на летните стилизации. Изработени од гума, марка на ленти, крајно удобни, меки, деликатно профилирани . Чевли направени во Бразил од еколошки материјали и во еколошка технологија, се рециклираат, чевлите се совршени за секојдневна употреба во текот на летото.

Летните Папучи од брендовите Ipanema , Rider , Zaxy , Grendha се одличен избор за вас.

Не се пронајдени производи кои одговараат на вашиот избор.